Gazdag Dániel gólt lőtt az észak-amerikai labdarúgó Ligák Kupája elődöntőjében, de csapata, a Philadelphia Union vereséget szenvedett, így nem jutott fináléba.
A kanadai, amerikai és mexikói klubok viadalának honlapja alapján a 28 éves válogatott középpályás, Gazdag Dániel a 32. percben egyenlített a Columbus Crew elleni, idegenbeli mérkőzésen: lecsapott a letámadásnál megszerezhető labdára, bevezette a 16-oson belülre és a kapuba lőtt. A Columbus még az első félidőben újra megszerezte a vezetést, végül 3-1-re nyert.
A másik ágon a Los Angeles FC 4-0-ra győzte le a Colorado Rapids együttesét. A Philadelphia a vesztessel csap össze vasárnap a harmadik helyért, ezt a mérkőzést követi majd a döntő. (MTI)
Átigazolások
Haladás
Próbajáték Plzenben
ETO
Mexikói edző jöhet!
Az ismert mexikói vezetőedző, Efraín Juárez sajtóhírek szerint a magyar bajnok ETO FC-hez igazol, miután távozott a Pumas csapatától.
Diósgyőr
Az NB I-ből igazoltak
Az előző idényben (kölcsönjátékosként) az NB II-ben 10 gólt szerző MTK-szélső, Babinszky Bence Diósgyőrben folytatja pályafutását. (dvtk.eu)