Légiósok: Dzsudzsák góllal zárta az őszi szezont, csapata megszakította rossz szériáját - videó

Magabiztosan értékesítette a klubja javára megítélt büntetőt a magyar válogatott rekorder, ezzel csapatát 3-2-es győzelemhez segítette.
Csakfoci Admin 2020. január 1., szerda 19:27
Magabiztosan értékesítette a klubja javára megítélt büntetőt a magyar válogatott rekorder, ezzel csapatát 3-2-es győzelemhez segítette.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. január 1., szerda 19:27
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A sereghajtó Khor Fakkan csapatát fogadta a Dzsudzsák Balázzsal felálló Al Ittihad Kalba együttese az emírségekbeli labdarúgó élvonal őszi idényének zárófordulójában. A hazaiak már 5 perccel a kezdés után vezetést szereztek, majd egy javukra megítélt büntetőt értékesített higgadtan Dzsudzsák a 18. percben.

A kétgólos előny tudatában a Kalba kissé kieresztett, de 3-2-re így is meg tudták nyerni a mérkőzést, minek köszönhetően megszakadt a csapat három bajnoki óta tartó nyeretlen szériája (1 döntetlen, 2 vereség).

Átigazolások
Honvéd
Kapus kölcsönben
A másodosztályú Gyirmót FC Győr csapatánál tölti kölcsönben a 2026–2027-es idényt a Kispest–Honvéd FC fiatal kapusa, Papp Lőrinc. (honvedfc.hu)  
Karcag
Támadót igazoltak
A Karcag leigazolta a 22 éves Horváth Mátét Tiszafüredről. A DVTK-nevelésű támadó remek szezont zárt az NB III-ban, ahol 25 bajnokin 11 gólt szerzett.
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Tovább az összes átigazoláshoz