Fotó: thesun.co.uk
A Hajduk Split bejelentette Ivan Perisic szerződtetését.
A Kleinheisler Lászlót is foglalkoztató Hajduk Split megszerezte a Tottenhamtől a 129-szeres horvát válogatott szélsőt, Ivan Perisicet.
A horvát klasszis a Hajduknál nevelkedett, ezt követően játszott a francia Sochaux-ban, a belga KSV Roeselare-ban és a Club Bruggében, a német Dortmundban, Wolfsburgban és Bayern Münchenben, valamint Olaszországban az Interben is. Bajnokságot nyert Németországban - a Dortmunddal és a Bayernnel is - és Olaszországban, de egyszeres BL-győztesnek, 3-szoros Német Kupa és 1-szeres Olasz Kupa-győztesnek is mondhatja magát többek között. A horvát válogatottal vb-ezüst és bronzérmet is szerzett.
— HNK Hajduk Split (@hajduk) January 19, 2024
Olvastad már?
Másfél hónapja maradt a Honvédnak, hogy NB II-es klub maradhasson - az egyik legjobbjának az eladása húzhatja ki a bajból
A Csakfoci információi szerint lassan a jövő évi klublicensz lesz a tétje a Cirkoviccsal való vitának Kispesten, a játékossal ugyanis egyelőre messze a megállapodás a tartozásról. A helyzet megoldásában egy támadó eladása is segíthet.
Elolvasom
Átigazolások
Paks
Böde marad
A Paks bejelentése után hivatalossá vált, hogy a következő idényben is a Paksot erősíti Böde Dániel.
Csíkszereda
Szabó István érkezhet
A Csakfoci már március közepén előre jelezte, hogy Szabó István veheti át a szakmai munka irányítását Csíkszeredán. Most minden jel afelé mutat, hogy a trénert hamarosan valóban kinevezik.
Újpest
Küszöbön a Tijani-transzfer
A Csakfoci Csehországból úgy értesült, az Újpest kifizeti Muhamed Tijani kb. 1 millió eurós kivásárlási árát, így a tavaszt Nyíregyházán töltő gólerős csatár a liláknál folytatja.