Fotó: mhnse.com

Légiósok: Ádám Martin továbbjuttatta csapatát, ezúttal a hosszabbításban vált hőssé - videó

A magyar válogatott támadó a kétszer 15 perces hosszabbítás legelején vette be a Jeonnam kapuját, ezzel eldöntötte a Dél-Koreai Kupa nyolcaddöntőjét.
Budai László 2023. május 24., szerda 14:38
Szerző: Budai László 2023. május 24., szerda 14:38

Ádám Martinnal a kezdőjében utazott az Ulsan Hyundai a másodosztály 10. helyén álló Jeonnam otthonába a Dél-Koreai Kupa nyolcaddöntőjében. Sokáig úgy tűnt, hogy a hazaiak Ha Nam 62. percben lőtt góljával nagy meglepetésre kiejtik az élvonalat egyébként 13 ponttal vezető Ulsant, de a 92. percben Lim-Jong Eun hosszabbításra mentette a találkozót.

A kétszer 15 perces ráadás elején pedig, ugyancsak a 92. percben egy remek centerezésre érkezett Ádám, aki közelről az üres kapuba lőtt (1-2). Ezzel a találattal tovább is juttatta együttesét a negyeddöntőbe, ahol majd az első osztályú Jeju lesz az ellenfele.