Légiósok: A Sallaiék meccsén brutálisat potyázó volt újpesti kapust már a szünetben lecserélték - videó

A török listavezető Galatasaray a 15. perctől emberhátrányban játszva is győzött 3-2-re vasárnap a Sivasspor vendégeként az élvonalbeli bajnokság 15. fordulójában.
Csakfoci.hu 2024. december 8., vasárnap 18:10
A török listavezető Galatasaray a 15. perctől emberhátrányban játszva is győzött 3-2-re vasárnap a Sivasspor vendégeként az élvonalbeli bajnokság 15. fordulójában.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. december 8., vasárnap 18:10

Az isztambuli vendégcsapatban a magyar válogatott támadó, az előző héten az első gólját megszerző Sallai Roland végig a pályán volt és a 77. percben sárga lapot kapott.

Ugyancsak kezdett a hazaiaknál az Újpest egykori kapusa, sőt, csapatkapitánya, Djordje Nikolic is, de a szerb hálóőrt lecserélte a szünetben edzője azután, hogy két Galata-gólban is benne volt.

A Galatasaray 3-2-es győzelmével hat pontra növelte az előnyét a nagy rivális Fenerbahcéval szemben a tabella élén. (MTI / csakfoci.hu)

Átigazolások
ZTE
Argentin támadó is jött
Lucas Alfonso személyében argentin-olasz támadót igazolt a Zalaegerszeg a hivatalos átigazolási időszak utolsó napján.
ZTE
Brazil érkező
ZTE: Újabb fiatal labdarúgó érkezett a Juventude együttesétől.
Szentlőrinc
Visszatérő
Az átigazolási időszak zárásához közeledve újabb igazolási jelentett be a Szentlőrinc: a 21 esztendős Lakatos Márk fél év után tér vissza az FC Ajkától.  
Tovább az összes átigazoláshoz