Fotó: x.com/GironaFC

Légiósok: A magyar utánpótlás-válogatott védő is ünnepelte a La Liga-csapat történelmi sikerét - fotó, videó

Yaakobishvili Antal is ünnepelte a Girona történelmi sikerét.
Csakfoci.hu 2024. május 25., szombat 16:51
Fotó: x.com/GironaFC
Yaakobishvili Antal is ünnepelte a Girona történelmi sikerét.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. május 25., szombat 16:51
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Kiütéses győzelemmel zárta a spanyol bajnokságot az idény meglepetéscsapata, a bronzérmes Girona: a csapat péntek este hazai pályán 7-0-ra győzte le az élvonaltól búcsúzó Granadát. Az ukrán Artem Dovbyk triplázott a találkozón, míg honfitársa, Viktor Tsygankov két gólt szerzett az összecsapáson, egyik gólöröméhez ráadásul egy lézerkardot is felhasznált, ez bizonyára különösen emlékezetes marad sokak számára.

A magyar utánpótlás-válogatott hátvéd, Yaakobishvili Antal nem volt keretben a bajnokin, de ő is ünnepelhetett a lefújást követően, ugyanis a 19 éves védő ebben a szezonban mutatkozott be a klub felnőtt csapatában, a bajnokságban egy, a kupában két mérkőzésen kapott szerepet.

A Girona történelmet írt az idényben nyújtott teljesítményével, a hármas sípszó után ezért nagy ünneplés kezdődött a játéktéren, hogy megünnepeljék a bronzérmet és a Bajnokok Ligájába jutást.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Antal Yaakobishvili (@antalyaakobi) által megosztott bejegyzés

Olvastad már?
A La Ligába berobbant magyar védő: "Túl szép dolgokat írtak rólam, de ez nem érdekel" - tétmeccsen is kezdő lenne Szélesi válogatottjában
Yaakobishvili Antal kezdő volt Szélesi Zoltán első meccsén az U21-es válogatottban. A Girona légiósa szerint az új edző új taktikai elemeket is hozott magával, de az ő feladata nem változott. A védő elmondta, hogy élte meg a debütálását a La Ligában és két kupameccs és egy bajnoki után miért nem kapott újra lehetőséget.
Elolvasom
Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz