A Salzburg magyarja a Ried, a Hajduk szélsője a Trencsén ellen remekelt. Varga Barnabás két gólt szerzett.
Szoboszlai Dominik ismét gólt szerzett a Red Bull Salzburg felnőtt csapatában. A magyar fiatal ezúttal az osztrák második vonalat vezető Ried ellen volt eredményes, csapata ezzel a góllal győzött 3-1-re az edzőmérkőzésen.
Szoboszlai gólja 2.40-nél
A szintén osztrák élvonalbeli Mattersburg magyarja, Varga Barnabás pedig kétszer volt eredményes a másodosztály utolsó helyén álló Linz elleni felkészülési találkozón. A 24 esztendős támadó együttese utolsó két gólját szerezte, ezzel lett 5-0 az állás.
Gyurcsó Ádám szintén duplázott: a szélső új klubjában, a Hajduk Splitben rúgott előbb ballal, majd jobbal gólt. A Hajduk a szlovák első osztály hatodikját, a Trencsént verte 4-2-re.
Gyurcsó első gólja
És a második
Átigazolások
Szentlőrinc
Új középpályás
A Szentlőrinc bejelentette, hogy Pálfalvi Roland az elkövetkező idényt náluk tölti, miután az ETO kölcsönadta a fiatal középpályást.
Békéscsaba
Támadó érkezett
Békéscsabán folytatja pályafutását a Vasas labdarúgója, Horváth Szabolcs. A 20 éves támadó az előző idényben kölcsönben játszott az NB II-es BVSC-Zuglóban.
Elakadtak az egyeztetések
Gulácsi Péter
A Villarreal Gulácsi Pétert szeretné szerződtetni, ám Leipziggel folytatott tárgyalások a vártnál lassabban haladnak.