Másodszor sodorta őket egymás útjába a sors: most Leekens lett Storck utódja, pár éve viszont egymás ellen meccseltek egy Eb-selejtezőn, Storckot utána menesztették.
Georges Leekens, a magyar válogatott új szövetségi kapitánya és a nemzeti csapat éléről nemrégiben menesztett Bernd Storck korábbról már ismerhette egymást. A két edző ugyanis egy 2010-es, Kazahsztán-Belgium Eb-selejtezős mérkőzésen edzőként találkozott egymással.
Akkor Leekens örülhetett, „csodacseréje”, Marvin Ogunjimi ugyanis duplázott, így a belgák 2-0-ra verték a kazahokat. Ez a vereség pedig Storck állásába került, akit így furcsa módon Leekens „intézett el”.
Más kérdés, hogy végül a belgák sem jutottak ki a kontinenstornára, ezután pedig a belga kapitány emlékezetes módon elhagyta a csapatot.
Átigazolások
Fradi
Abu Fani Stankovicéknál?
A Telegraf szerint Dejan Stankovic csábítaná a szerb bajnok Crvena zvezdához Mohammed Abu Fanit.
Fradi
Beszállnak Tijaniért
Csehországi lapértesülés szerint az FTC is szívesen látná a tavasszal kölcsönben Nyíregyházán remeklő Muhamed Tiajnit.
DVSC
Nagy mozgás várható
Sergio Navarro és stábja is távozhat, miközben 10 játékos jövője kérdőjeles. A jelenleg nyíregyházi Manner Balázs és Muhamed Tijani érkezése sem kizárt. (DVSC Fanatics)