A Dundee United 3-2-es hátrányból várhatja a rájátszás elődöntőjének visszavágóját.
Rosszul kezdődött a László Csaba vezette Dundee Unitednak a rájátszás elődöntőjének első meccse. (A párharc tétje, hogy ki játszhat döntőt a skót élvonalba való feljutásért.) A hazaiak ma este már a 2. percben hátrányba kerültek, igaz a Dundee gyorsan kapcsolt, a harmadik percben egyenlített a Livingstone ellen, a 28.-ban pedig már vezetett (2-1).
Sokáig úgy tűnt, a magyar edző együttese így előnyből várhatja a visszavágót, de a második játékrész vége felé a vendégek három perc alatt megfordították az állást (2-3). László Csabáék az utolsó percekre ráadásul emberhátrányba is kerültek. A 3-2-es vereség azt jelenti, hogy a Dundee-nak mindenképpen nyernie kell a pénteki visszavágón.
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.