László Csabáék beköltözhetnek a félkész stadionjukba

A szlovák Fortuna Liga 16. fordulójában esedékes DAC-Trencsén mérkőzés helyszíne a felújított DAC Aréna lesz.
Privacsek András 2016. november 9., szerda 16:54
A szlovák Fortuna Liga 16. fordulójában esedékes DAC-Trencsén mérkőzés helyszíne a felújított DAC Aréna lesz.
Szerző: Privacsek András 2016. november 9., szerda 16:54

A László Csaba által irányított DAC címvédő elleni párharcát jövő szombaton, november 19-én 17 órától rendezik. Végleg eldőlt, hogy a jövő heti találkozó lesz a történelmi első, amelyet a felújított DAC Arénában rendeznek - írja az fcdac.sk.

A hazai szurkolók számára megnyitásra kerülő két új lelátó hivatalos kapacitása 6839 néző. A stadion építése tovább folytatódik, de a dunaszerdahelyiek ennek ellenére mostantól újra a saját otthonukban fogadhatják az ellenfeleket.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Bernd Storck
Ezért esett a pad alá
Most kiderült, hogy a Cercle Brugge miért szegte meg korábbi ígéretét, ami azt is eredményezte, hogy Bernd Storck nemcsak a belga csapat, de a Kisvárda kispadjáról is lemaradjon.
Újpest
Válogatott csatár a kiszemelt
A tavalyi szerb negyedik OFK Beograd suriname-i csatárával, Gleofilo Vlijterrel erősíthet az Újpest - állítja a Lila Sector Facebook-oldal.
ZTE
Costa Ricából igazoltak
A zalaiak Argentína után ezúttal Costa Ricából szerződtettek egy 20 éves játékost: a San Carlos fiatalját, Joseth Perazát. 
Tovább az összes átigazoláshoz