László Csaba kiosztotta a Slovan sajtósát - videón a hihetetlen jelenet

Meglepő jelenetek Pozsonyban, magyar főszereplővel - videó!
Dudás Gábor 2016. november 7., hétfő 14:02
Meglepő jelenetek Pozsonyban, magyar főszereplővel - videó!
Szerző: Dudás Gábor 2016. november 7., hétfő 14:02

Különös közjátékkal indult a Slovan-DAC (1-0) meccs utáni sajtótájékoztató. A pozsonyi klub sajtósa Csaba úrként köszöntötte a Dunaszerdahely vezetőedzőjét, László Csabát, aki egyből kijavította a nevét az őt bemutató névtáblán (hiányzott egy z betű belőle), és közölte, hogy a tisztelet miatt jó tudni, hogy mi az ő neve helyesen.

Később (a videón 6:36-nál) ismét írt valamit a sajtósnak a szakember, ekkor már mosolyogva...

 

Átigazolások
FTC
Keita előtt két út áll
A zöld-fehérek eddig nem éltek az opció lehívásával, de tárgyalnak arról, hogy kedvezőbb feltételekkel szerezzék meg Naby Keitát, akiért előnyös kínai ajánlat futott be a Werderhez.
Kecskemét
Régi motoros távozott
Rjaskó Mihály 2021 nyarán lett a KTE játékosa, tagja volt az NB II-es és NB I-es ezüstérmes csapatnak is, ám az őszi szezonban csak egy kupameccsen játszott, így most közös megegyezéssel távozik.
Haladás
Volt NB I-es érkezhet
Próbajátékon vesz részt a klubnál Máté Zsolt: a belső védő korábban az NB I-ben is pályára lépett az Újpest színeiben, az őszt pedig az Újpest II.-nél töltötte.
Tovább az összes átigazoláshoz