Lap sem járt a gusztustalan köpésért az Anderlecht-Fradin - videó

Finoman szólva sem kötött örök barátságot Varga Barnabás, a Ferencváros csatára és Zanka, az Anderlecht dán hátvédje a két csapat szerda esti Európa Liga-mérkőzésén. Azonban volt egy pillanat, ami már egyáltalán nem futballpályára való volt.
Csakfoci.hu 2024. szeptember 26., csütörtök 10:52
Finoman szólva sem kötött örök barátságot Varga Barnabás, a Ferencváros csatára és Zanka, az Anderlecht dán hátvédje a két csapat szerda esti Európa Liga-mérkőzésén. Azonban volt egy pillanat, ami már egyáltalán nem futballpályára való volt.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. szeptember 26., csütörtök 10:52
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A szerdai találkozó (2-1) első félórájának végén Varga Barnabás és Zanka rövid időn belül kétszer is összeakaszkodott, ment a lökdösődés és a szájkarate, ami azért nem szokatlan egy-egy mérkőzés közben.

Az viszont már átlépte alaposan a sportszerűség határát, amikor a földre került Zanka Varga felé köpött. A játékvezető azonban aligha látta a nem túl kedves és ízléses gesztust, így a lap is elmaradt.

Az M4 Sport felvétele itt megtekinthető az esetről!

Olvastad már?
EL: "A Ferencváros túl középszerű volt ahhoz, hogy gondot okozzon az Anderlechtnek" - belga lapszemle
Ezt írják a belga lapok a szerdai Anderlecht-Ferencváros Európa Liga-mérkőzésről (2-1). Lapszemle.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Loic Nego elköszönt
Loic Nego Instagram-oldalán köszönt el a francia Le Havre szurkolóitól.
ZTE
Távozott a védő
A ZTE bejelentette, hogy a télen igazolt portugál védő, André Ferreira szerződése lejárt, a klub pedig nem élt a kontraktusban szereplő kivásárlási opcióval, így távozik a csapattól.
Kazincbarcika
Három érkező
A Kazincbarcika három tapasztalt labdarúgó érkezését jelentette be. Az érkezők között van Gresó Mátyás, Palincsár Martin és Hudák Martin.
Tovább az összes átigazoláshoz