A magyar hátvéd nem lépett pályára a Dijonban, középpályásunk viszont beszállt a Fürthben.
A középmezőnyben szereplő Nantes ellen játszott bajnoki mérkőzést a Dijon a francia élvonalban, és a Lang Ádám nélkül felálló vendégek 3-1-es vereséget szenvedtek. A magyar hátvéd nem állt be, csapata pedig egyre nagyobb bajban van, ugyanis mindössze jobb gólarányával előzi meg a nála eggyel kevesebb meccset játszó, már kiesőhelyen lévő riválisát.
Pintér Ádám együttese, a Fürth a Wurzburger Kickers otthonában vendégszerepelt Bundesliga II 22. fordulójában, és bár a hazaiak vezettek, a Fürth egy öngóllal egyenlített a második félidő elején. A 80. percben beálló Pintér és csapata megtartotta az 1-1-et a több lövéssel próbálkozó wurzburgeriek ellen, ezzel pedig maradt tizedik a bajnoki táblázaton.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Kerkez Milos
A TBR Football exkluzív cikkben számolt be arról, hogyan alakul a Liverpool balhátvéd-keresése, főszerepben Kerkez Milossal.

ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.

Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.