A La Ligában és a Bajnokok Ligájában is címvédő Real Madrid 2-1-re kikapott az Athletic Bilbao otthonában a spanyol bajnokság 19. fordulójából előrehozott mérkőzésén, szerdán.
A világbajnok francia Kylian Mbappé gólját a 14. percben les miatt nem adták meg, a büntetőjét pedig a 68. percben Julen Agirrezabala bravúrral védte. A francia a csatár a Liverpool elleni BL-meccsen is kihagyott egy 11-est.
A baszkok már hét forduló óta veretlenek a La Ligában, a fővárosiak másodszor kaptak ki a mostani idényben.
A találkozót azért most rendezték, mert a forduló januári időpontjában a kedden és szerdán érintett csapatok a spanyol Szuperkupa négyes döntőjében szerepelnek majd a szaúdi Dzsiddában. (mti)
La Liga, a 19. fordulóból előrehozott mérkőzések:
Athletic Bilbao-Real Madrid 2-1 (Berenguer 53, Guruzeta 80., ill. Bellingham 76.)
Átigazolások
Videoton FC Fehérvár
Több távozó is lehet
A Csakfoci információi szerint máris megkezdődött a keret átalakítása az NB II-ben szereplő Videoton FC Fehérvárnál, így több játékos távozhat a csapattól.
Szpartak Moszkva
Stankovic-Csercseszov csere?
Az orosz Sport-Express információi szerint Sztanyiszlav Csercseszov is jelölt lehet Dejan Stankovic utódjának a Szpartak Moszkvánál.
Videoton
Újra Pető az edző
Hivatalossá vált, amit a Csakfoci előre jelzett: újra Pető Tamás irányíthatja a fehérvári csapatot.