La Liga: A volt Fradi-csatár volt a hős a hétvége legőrültebb feltámadásának végén - videó

Az Almería 3-3-as döntetlent játszott otthon a Granadával a spanyol La Liga 8. fordulójában - de nem akárhogyan.
Csakfoci.hu 2023. október 1., vasárnap 21:26
Szerző: Csakfoci.hu 2023. október 1., vasárnap 21:26

Az Almería az első félidő hajrájában, nagyjából öt perc alatt három gólt szerzett, a kolumbiai Luis Suárez triplázott és úgy tűnt, már a szünetre el is dőlt a vasárnapi bajnoki.

A vendégek azonban nem így gondolták: már az 56. percben szépíthettek volna, de Puertas 11-ese kimaradt, hogy aztán tíz perccel később Zaragoza már értékesítse a maga büntetőjét. És ezzel nem volt még vége!

Ricard Sanchez a 70. percben egygólosra csökkentette a Granada hátrányát, majd három perccel később beállt Myrto Uzuni, a korábbi FTC-támadó, az első gólt szerző Puertast váltva. Naná, hogy ő szerezte a végén a hatalmas feltámadást és pontot érő gólt, a 86. percben kilépett a védő közül egy indítással, majd 16-17 méterről gyönyörű gőlt lőtt a bal felsőbe, kialakítva a 3-3-as végeredményt.

A tavaly a maásodosztályban gólkirályi címet nyert albán légiósnak ez volt a harmadik találata a La Liga-idényben.

Varga Barnabás
Paunoch Péter elmondta, jelenleg arra lát nagyobb esélyt, hogy Varga Barnabás marad a Fradiban.
Stefan Drazic
Ügynöke megerősítette, hogy Drazic a ZTE-től és az Újpesttől is kapott ajánlatot, de van egy harmadik magyar érdeklődő is, sőt külföldről már négy ajánlat is befutott. A támadó még nem döntött a folytatásról. (nso.hu)