La Liga: A kihagyott 11-est és a piros lapot is túlélte a győztes Barcelona - videó

Az éllovas FC Barcelona hazai pályán 1-0-ra legyőzte a bennmaradásért harcoló Valenciát a spanyol labdarúgó-bajnokság 24. fordulójának vasárnapi játéknapján.
Csakfoci.hu 2023. március 5., vasárnap 18:34
Szerző: Csakfoci.hu 2023. március 5., vasárnap 18:34

A katalánok negyedóra elteltével Raphinha találatával szereztek előnyt, majd a második félidőben büntetőt hibáztak. Noha a Valencia Ronald Araújo kiállítása miatt több mint 30 percet emberelőnyben futballozott, egyenlíteni nem tudott.

Így maradt az utolsó előtti pozícióban, míg a Barcelona előnye tíz pont a később pályára lépő címvédő, a Real Madrid előtt. (MTI)

LA LIGA, 24. FORDULÓ:

FC Barcelona - Valencia 1-0 (Raphinha 15.) - piros lap: Araujo (Barca, 59.)

Real Valladolid - Espanyol 2-1 (I. Sánchez 25., Aguado 62., ill. Braithwaite 87.)

18:30: Rayo Vallecano - Athletic Bilbao

21:00: Real Betis - Real Madrid

Messiék majdnem bajba kerültek hazai pályán, nagyon simán győzött az Atlético Madrid - külföldi körkép
A legfontosabb és legérdekesebb szombati hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról.