La Liga: A Barcelona egy 20 éves játékos góljával adta fel a leckét a Real Madridnak - videó

A listavezető Barcelona egygólos mérkőzésen tartotta otthon a három pontot a Getafe együttesével szemben a spanyol labdarúgó-bajnokság 18. fordulójának vasárnapi játéknapján.
Csakfoci.hu 2023. január 22., vasárnap 20:40
Szerző: Csakfoci.hu 2023. január 22., vasárnap 20:40

A meccs egészét tekintve a vendégek jól tartották magukat és 0-1 után is volt esélyük a pontszerzésre, de nem tudták kihasználni lehetőségeiket. A találkozó egyetlen gólját a katalánok 20 éves szupertehetsége, Pedri szerezte a 35. percben. A Barca jelenleg hat ponttal vezet az este Bilbaóban pályára lépő Real Madrid előtt a tabella élén.

A Villarreal hazai pályán egy 100. percben értékesített büntetővel nyert a Girona ellen. Egészen az utolsó pillanatig úgy tűnt, a vendégeknek nem szakad meg a hét mérkőzésből álló veretlenségi sorozatuk a La Ligában, hiszen a 94. percben Gerard Moreno büntetőt rontott, de nem sokkal később újabb 11-est kaptak a hazaiak, Dani Parejo pedig már nem hibázott. (MTI / csakfoci.hu)