Ausztrália fogadhatja Dél-Amerika két óriását.
Az ausztráliai Melbourne-ben találkozhat egymással június elején Argentína és Brazília. A mérkőzést várhatóan teltház, tehát 100 ezer néző előtt rendezik majd meg a Melbourne Cricket Groundon.
Nem egyedi, hogy Dél-Amerika két óriása semleges pályán méri össze tudását, többek között Pekingben és Dohában is találkoztak már. Az összecsapástól az ausztrálok azt várják, hogy még inkább fellendíti a labdarúgást az országban.
Átigazolások
Újpest
Külföldi erősítés
A 18 éves belső középpályás, Cheick Diabaté hazájából, az elefántcsontparti másodosztályú Leader SC-től igazol Újpestre, a második csapathoz - írja a Lila Sector.
Magyar foci
Doll kispadra vágyik
A Magyarországon élő Thomas Doll alig várja, hogy új csapata legyen. Azt is elárulta, egy osztrák klubbal nemrégiben kapcsolatban állt.
Légiósok
Bőszét megvennék
A tavaly szeptemberben a DAC-tól a Comónak kölcsönadott Bősze Levente maradhat az olaszoknál, miután azok érvényesítenék vásárlási jogukat. (NSO)