Fotó: www.parameter.sk

Közeli hozzátartozója kínzásával gyanúsítják a 2010-es vb szlovák hősét - sajtóhír

Őrizetbe vették az olaszok elleni sordöntő vb-meccsen győztes gólt jegyző korábbi válogatott labdarúgót.
Nyikes Zoltán 2020. október 9., péntek 15:44
Fotó: www.parameter.sk
Őrizetbe vették az olaszok elleni sordöntő vb-meccsen győztes gólt jegyző korábbi válogatott labdarúgót.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. október 9., péntek 15:44

A Nemzeti Bűnüldözési Ügynökség (NAKA) őrizetbe vette az egykori szlovák válogatott labdarúgót, Kamil K.-t. Michal Slivka rendőrségi szóvivő a TV JOJ-nak megerősítette, hogy a labdarúgót őrizetbe vették, és közeli hozzátartozó kínzásával gyanúsították meg - írja a parameter.sk.

Egybehangzó sajtóértesülések szerint Kamil Kopúnekről van szó.

A 36 éves labdarúgó Nagyszombatban kezdte pályafutását, majd megfordult többek közt az orosz Saturn, az olasz Bari és a Slovan együttesében is. Legutóbb az olasz UC Bisceglie mezét viselte, tavaly július óta nincs csapata.

2010-ben tagja volt a szlovák válogatottnak a dél-afrikai világbajnokságon, az olaszok elleni sordöntő csoportmérkőzésen pedig csereként beállva ő szerezte csapata győztes gólját. Szlovákia ezzel vb-újoncként továbbjutott a nyolcaddöntőbe, ahol a későbbi döntős Hollandia ellen alulmaradt.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Dárdai Márton
A Bild szerint Dárdai Márton egyike lehet annak a féltucatnyi alapembernek, akik el akarják hagyni nyáron a Herthát.
Vasas
Marad Pintér az edző
Pintér Attila nyilatkozatát követően még hétfőn este megbeszélést tartott a Vasas tulajdonosi köre és az a döntés született, hogy nincs változtatásra igény - értesült a Csakfoci.
Légiósok
Visszatérhet Törökországba?
Török sajtóhírek szerint a Besiktas már tárgyal a Hoffenheimmel Szalai Attila átigazolásáról.
Tovább az összes átigazoláshoz