Fotó: www.tar.mx

Koronavírus: A korábbi Fradi-középpályás csapatánál nyolcan fertőződtek meg

Fernando Gorriarán mexikói klubjánál nyolc labdarúgó kapta el a koronavírust, de egyelőre mindannyian tünetmentesek.
Csakfoci Admin 2020. május 21., csütörtök 19:30
Fotó: www.tar.mx
Fernando Gorriarán mexikói klubjánál nyolc labdarúgó kapta el a koronavírust, de egyelőre mindannyian tünetmentesek.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. május 21., csütörtök 19:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Nyolc pozitív koronavírus-tesztet produkáló játékosa van a mexikói élvonalban szereplő Santos Lagunának - mindezt a Ferencvárostól 2019-ben távozott középpályást, Fernando Gorriaránt is foglalkoztató klub jelentette be, de az érintett labdarúgókat nem nevezte meg.

A pozitív eseteket kimutató vizsgálatokat a héten végezték el, de hozzáteszik, hogy valamennyi játékos tünetmentes. Korábban a liga elnöke, Enrique Bonilla és Alberto Marrero, az Atlético San Luis nevű klub elnöke is elkapta a vírust, de már mindketten kigyógyultak belőle.

Mexikóban március 15-én függesztették fel a bajnokságot, a folytatásról még nem született döntés.

Olvastad már?
A hivatkozás nem elérhető
404 Not Found
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz