Fotó: www.tar.mx

Koronavírus: A korábbi Fradi-középpályás csapatánál nyolcan fertőződtek meg

Fernando Gorriarán mexikói klubjánál nyolc labdarúgó kapta el a koronavírust, de egyelőre mindannyian tünetmentesek.
Csakfoci Admin 2020. május 21., csütörtök 19:30
Fotó: www.tar.mx
Fernando Gorriarán mexikói klubjánál nyolc labdarúgó kapta el a koronavírust, de egyelőre mindannyian tünetmentesek.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. május 21., csütörtök 19:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Nyolc pozitív koronavírus-tesztet produkáló játékosa van a mexikói élvonalban szereplő Santos Lagunának - mindezt a Ferencvárostól 2019-ben távozott középpályást, Fernando Gorriaránt is foglalkoztató klub jelentette be, de az érintett labdarúgókat nem nevezte meg.

A pozitív eseteket kimutató vizsgálatokat a héten végezték el, de hozzáteszik, hogy valamennyi játékos tünetmentes. Korábban a liga elnöke, Enrique Bonilla és Alberto Marrero, az Atlético San Luis nevű klub elnöke is elkapta a vírust, de már mindketten kigyógyultak belőle.

Mexikóban március 15-én függesztették fel a bajnokságot, a folytatásról még nem született döntés.

Olvastad már?
A hivatkozás nem elérhető
404 Not Found
Elolvasom
Átigazolások
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Tovább az összes átigazoláshoz