Fotó: www.tar.mx
Fernando Gorriarán mexikói klubjánál nyolc labdarúgó kapta el a koronavírust, de egyelőre mindannyian tünetmentesek.
Nyolc pozitív koronavírus-tesztet produkáló játékosa van a mexikói élvonalban szereplő Santos Lagunának - mindezt a Ferencvárostól 2019-ben távozott középpályást, Fernando Gorriaránt is foglalkoztató klub jelentette be, de az érintett labdarúgókat nem nevezte meg.
A pozitív eseteket kimutató vizsgálatokat a héten végezték el, de hozzáteszik, hogy valamennyi játékos tünetmentes. Korábban a liga elnöke, Enrique Bonilla és Alberto Marrero, az Atlético San Luis nevű klub elnöke is elkapta a vírust, de már mindketten kigyógyultak belőle.
Mexikóban március 15-én függesztették fel a bajnokságot, a folytatásról még nem született döntés.
Olvastad már?
A hivatkozás nem elérhető
404 Not Found
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Maiga hosszabbított
Gyakorlatilag a teljes előző szezont ki kellett hagynia sérülés miatt Habib Maigának, aki most szerződést hosszabbított a zöld-fehérekkel.
Kecskemét
Új igazolás
A KTE szerződtette a Kozármisleny 32 éves hátvédjét, Gajág Gergőt, aki korábban, az NB II-ben összesen 105 meccsen lépett pályára.
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.