Fotó: www.tar.mx

Koronavírus: A korábbi Fradi-középpályás csapatánál nyolcan fertőződtek meg

Fernando Gorriarán mexikói klubjánál nyolc labdarúgó kapta el a koronavírust, de egyelőre mindannyian tünetmentesek.
Csakfoci Admin 2020. május 21., csütörtök 19:30
Fotó: www.tar.mx
Fernando Gorriarán mexikói klubjánál nyolc labdarúgó kapta el a koronavírust, de egyelőre mindannyian tünetmentesek.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. május 21., csütörtök 19:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Nyolc pozitív koronavírus-tesztet produkáló játékosa van a mexikói élvonalban szereplő Santos Lagunának - mindezt a Ferencvárostól 2019-ben távozott középpályást, Fernando Gorriaránt is foglalkoztató klub jelentette be, de az érintett labdarúgókat nem nevezte meg.

A pozitív eseteket kimutató vizsgálatokat a héten végezték el, de hozzáteszik, hogy valamennyi játékos tünetmentes. Korábban a liga elnöke, Enrique Bonilla és Alberto Marrero, az Atlético San Luis nevű klub elnöke is elkapta a vírust, de már mindketten kigyógyultak belőle.

Mexikóban március 15-én függesztették fel a bajnokságot, a folytatásról még nem született döntés.

Olvastad már?
A hivatkozás nem elérhető
404 Not Found
Elolvasom
Átigazolások
MTK/Honvéd
Fiatal támadó vált
Az MTK Budapestnél folytathatja pályafutását Nyers Ádám, a Honvéd fiatal támadója, aki nemrég eldöntötte a Vasas elleni NB II-es szuperrangadót. (nb1.hu)
Csíkszereda
Magyar Zsolt érkezett
Magyar Zsolt a következő idényt kölcsönben a román élvonalbeli Csíkszeredán tölti. A 24 éves labdarúgó idén januárban igazolt vissza a Puskás Akadémiához.
Ajka
Hosszabbítás
Szerződést hosszabbítottak támadójukkal, Mohos Barnabással. aki 2027-ig írt alá.
Tovább az összes átigazoláshoz