Fotó: www.tar.mx
Fernando Gorriarán mexikói klubjánál nyolc labdarúgó kapta el a koronavírust, de egyelőre mindannyian tünetmentesek.
Nyolc pozitív koronavírus-tesztet produkáló játékosa van a mexikói élvonalban szereplő Santos Lagunának - mindezt a Ferencvárostól 2019-ben távozott középpályást, Fernando Gorriaránt is foglalkoztató klub jelentette be, de az érintett labdarúgókat nem nevezte meg.
A pozitív eseteket kimutató vizsgálatokat a héten végezték el, de hozzáteszik, hogy valamennyi játékos tünetmentes. Korábban a liga elnöke, Enrique Bonilla és Alberto Marrero, az Atlético San Luis nevű klub elnöke is elkapta a vírust, de már mindketten kigyógyultak belőle.
Mexikóban március 15-én függesztették fel a bajnokságot, a folytatásról még nem született döntés.
Olvastad már?
A hivatkozás nem elérhető
404 Not Found
Elolvasom
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.