Fotó: www.tar.mx

Koronavírus: A korábbi Fradi-középpályás csapatánál nyolcan fertőződtek meg

Fernando Gorriarán mexikói klubjánál nyolc labdarúgó kapta el a koronavírust, de egyelőre mindannyian tünetmentesek.
Csakfoci Admin 2020. május 21., csütörtök 19:30
Fotó: www.tar.mx
Fernando Gorriarán mexikói klubjánál nyolc labdarúgó kapta el a koronavírust, de egyelőre mindannyian tünetmentesek.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. május 21., csütörtök 19:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Nyolc pozitív koronavírus-tesztet produkáló játékosa van a mexikói élvonalban szereplő Santos Lagunának - mindezt a Ferencvárostól 2019-ben távozott középpályást, Fernando Gorriaránt is foglalkoztató klub jelentette be, de az érintett labdarúgókat nem nevezte meg.

A pozitív eseteket kimutató vizsgálatokat a héten végezték el, de hozzáteszik, hogy valamennyi játékos tünetmentes. Korábban a liga elnöke, Enrique Bonilla és Alberto Marrero, az Atlético San Luis nevű klub elnöke is elkapta a vírust, de már mindketten kigyógyultak belőle.

Mexikóban március 15-én függesztették fel a bajnokságot, a folytatásról még nem született döntés.

Olvastad már?
A hivatkozás nem elérhető
404 Not Found
Elolvasom
Átigazolások
MTK-ban folytatja
Nyers Ádám
Az MTK Budapest hivatalos oldalán jelentette be, hogy megvásárolta Nyers Ádám játékjogát a Budapest Honvédtól.
FTC
Aleksandar Cirkovic
Sajtóhírek szerint lengyel kérő jelentkezett be a Ferencváros szélsőjéért - Aleksandar Cirkovic így végleg távozhat a klubtól.
Szpari
Sankovic távozhat?
Bojan Sankovic nem utazott el a Szpari edzőtáborába, és a klub a sérültek között sem jelezte a játékost.
Tovább az összes átigazoláshoz