Fotó: AFP

Könnyen lehet, hogy Neymar ebben a szezonban már nem játszik a BL-ben

Bár a klub egyelőre nem közölte a kényszerpihenő hosszát, akár három-négy hétig is harcképtelen lehet Neymar, a Paris Saint-Germain brazil futballsztárja.
Budai László 2023. február 22., szerda 14:59
Fotó: AFP
Bár a klub egyelőre nem közölte a kényszerpihenő hosszát, akár három-négy hétig is harcképtelen lehet Neymar, a Paris Saint-Germain brazil futballsztárja.
Szerző: Budai László 2023. február 22., szerda 14:59

Neymar a Lille elleni vasárnapi rangadó második félidejének elején szenvedett súlyosnak tűnő bokasérülést, mely után hordágyon szállították le a pályáról. Később kiderült, hogy nincs törés, és a játékos bokaszalagjai sérültek meg. Az egyesület hozzátette: a jövő hét elején további vizsgálatok várnak a csatárra.

A Le Parisien című lap belső információkra hivatkozva azt írta: a klubnál azzal számolnak, hogy Neymarnak három-négy hetet kell kihagynia. Ha ez igaznak bizonyul, akkor a dél-amerikai légiós nem léphet majd pályára a Bayern München elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő március 8-ai visszavágóján. Mivel a múlt heti, párizsi első meccsen 1-0-ra nyertek a bajorok, így a franciák igen kedvezőtlen helyzetből várják a visszavágót, kiesés esetén pedig a brazil támadó már csak a következő BL-szezonban játszhat.

Neymar az utóbbi időben bokaproblémákkal küzd. A katari világbajnokságon már az első csoportmérkőzésen megsérült, és csak a Koreai Köztársaság elleni nyolcaddöntőben tért vissza a brazil válogatottba.
(mti/csakfoci)

Neked ajánljuk
Átigazolások
Puskás Akadémia
Brandon Ormonde-Ottewill
Brandon Ormonde-Ottewill szerződést hosszabbított a Puskás Akadémiával. Az angol hátvéd 2024 nyaráig biztosan marad a PAFC-nál, és ha jövőre a klub él opciós jogával, ez a kontraktus 2025 júniusáig meghosszabbodik.
NB I
Cristian Ramírez
Oroszországban azt írják, hogy Magyarországról is érdeklődnek a korábbi Fradi-játékos, Cristian Ramírez iránt.
Mosonmagyaróvár
Supka Attila
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően az NB II-es Mosonmagyaróvár vezetőedzője lett Supka Attila.
Tovább az összes átigazoláshoz