A magyar középpályás végig a pályán volt az Adanaspor mérkőzésén a Galatasaray ellen, amelyen tizenkét perc alatt három gólt kapott csapata.
Végig a pályán volt csapata, az Adanaspor bajnoki mérkőzésén a harminchatszoros felnőttválogatott középpályás, Koman Vladimir, de sok babér nem termett sem neki, sem együttesének a hétfő esti meccsen. Komanék a Galatasaray vendégeként léptek pályára, és a hazaiak pedig már a 25. percben vezetést szereztek Podolski góljával. A második félidő rémálomszerűen kezdődött a vendégeknek, akik a 47. percben, majd az 56.-ban és az 59-ben is gólt kaptak, utóbbi kettőt Inan szerezte büntetőből. A magyar játékos a 36. minutumban szerzett sárga lapjával kerül be a jegyzőkönybe, csapata viszont utolsó a tizennyolc csapatos török első osztályban.
Átigazolások
Fradi
Cissé távozott
A Fradi bejelentette, hogy az elmúlt évek alapembere, Ibrahim Cissé máshol folytatja karrierjét.
ZTE
Tesztelik őket
A Fluminense U20-as csapatának szélsőjét, Arthur Henriquét és a 19 éves szenegáli védőt, az osztrák negyedosztályú St. Pölten Juniorstól érkező Beckaye Haidarát is tesztelik. (NSO)
Diósgyőr
Átalakulás
Holdampf Gergő és Demeter Milán megtartásáról még tárgyalnak, Yohan Croizet-Kollár, Marco Lund, Varga Zétény, Dobó László (teljesítményedző) és Póti Krisztián (elemző) távozik.