Photo by Jonathan Moscrop/Getty Images

Klub-vb: Két gólt és egy durva arcba rúgást hozott a ManCity első meccse - videók

Pep Guardiola csapata magabiztosan győzött a Wydad ellen a klub-vb-n.
Budai László 2025. június 18., szerda 20:25
Photo by Jonathan Moscrop/Getty Images
Pep Guardiola csapata magabiztosan győzött a Wydad ellen a klub-vb-n.
Szerző: Budai László 2025. június 18., szerda 20:25
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A címvédő Manchester City 2-0-ra nyert a marokkói Wydad ellen az Egyesült Államokban zajló labdarúgó-klubvilágbajnokság csoportkörének első fordulójában. A Philadelphiában rendezett szerdai összecsapáson az angol együttes már a második percben megszerezte a vezetést Phil Foden révén, a félidő hajrájában pedig Jeremy Doku növelte az előnyt.

A fordulást követően alacsony színvonalú találkozót láthatott a közönség, az állás nem változott, a létszám viszont igen, a Cityből Lewist ugyanis kiállította a bíró (videó a pirosról itt). Videón az első gól itt, a második itt.

Klubvilágbajnokság, csoportkör, 1. forduló

G-csoport

Manchester City (angol)-Wydad (marokkói) 2-0 (2-0)

később

H-csoport

Real Madrid (spanyol) - al-Hilal (szaúdi), Miami 21.00

Olvastad már?
A Fradiról, a Diósgyőrről és a Lokiról szólt a hazai átigazolási piac szerdán: Egy helyen a nap legfontosabb történései
Egy helyen átlapozhatod a szerdai nap fontos hazai átigazolási történéseit.
Elolvasom
Átigazolások
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
MTK-ban folytatja
Nyers Ádám
Az MTK Budapest hivatalos oldalán jelentette be, hogy megvásárolta Nyers Ádám játékjogát a Budapest Honvédtól.
Tovább az összes átigazoláshoz