Photo by Jonathan Moscrop/Getty Images
Pep Guardiola csapata magabiztosan győzött a Wydad ellen a klub-vb-n.
A címvédő Manchester City 2-0-ra nyert a marokkói Wydad ellen az Egyesült Államokban zajló labdarúgó-klubvilágbajnokság csoportkörének első fordulójában. A Philadelphiában rendezett szerdai összecsapáson az angol együttes már a második percben megszerezte a vezetést Phil Foden révén, a félidő hajrájában pedig Jeremy Doku növelte az előnyt.
A fordulást követően alacsony színvonalú találkozót láthatott a közönség, az állás nem változott, a létszám viszont igen, a Cityből Lewist ugyanis kiállította a bíró (videó a pirosról itt). Videón az első gól itt, a második itt.
Klubvilágbajnokság, csoportkör, 1. forduló
G-csoport
Manchester City (angol)-Wydad (marokkói) 2-0 (2-0)
később
H-csoport
Real Madrid (spanyol) - al-Hilal (szaúdi), Miami 21.00
Olvastad már?
A Fradiról, a Diósgyőrről és a Lokiról szólt a hazai átigazolási piac szerdán: Egy helyen a nap legfontosabb történései
Egy helyen átlapozhatod a szerdai nap fontos hazai átigazolási történéseit.
Elolvasom
Átigazolások
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
MTK-ban folytatja
Nyers Ádám
Az MTK Budapest hivatalos oldalán jelentette be, hogy megvásárolta Nyers Ádám játékjogát a Budapest Honvédtól.