Kleinheisler másodszor lett bajnok az Asztanával

Mivel a nagy rivális, Kajrat Almati vereséget szenvedett a kazah bajnokságban, az Asztana három fordulóval a vége előtt behozhatatlan előnyre tett szert.
Privacsek András 2018. október 28., vasárnap 11:50
Mivel a nagy rivális, Kajrat Almati vereséget szenvedett a kazah bajnokságban, az Asztana három fordulóval a vége előtt behozhatatlan előnyre tett szert.
Szerző: Privacsek András 2018. október 28., vasárnap 11:50

Kleinheisler László az előző idényhez hasonlóan ismét kazah bajnok lett az Asztanával, amely sorozatban ötödször szerzett aranyérmet.

A magyar válogatott középpályása az idei szezonban 25 bajnoki mérkőzésen lépett pályára és három gólpasszt osztott ki, gólt nem szerzett.

Átigazolások
Újpest
Dárdai érkezhet
A csakfoci.hu információi szerint Dárdai Pállal gyakorlatilag megállapodott az Újpest FC.
ZTE / Paks
Skribek végleg átigazolhat
A ZTE várhatóan élni fog a Skribek Alen kölcsönszerződésében lévő opcióval - ezt maga a játékos árulta el.
Honvéd
A Sampdoriáig jutott el a szakember
A Budapest Honvéd egykori játékosmegfigyelője, a német-mexikói Samuel Cardenas az olasz Sampdoriánál kapott - egyelőre meg nem nevezett - pozíciót. (Il Secolo XIX)
Tovább az összes átigazoláshoz