fotó: Tre Fiori/Facebook
A Tre Fiori nyert az örmény Pyunik ellen a selejtező 1. fordulójának 1. mérkőzésén.
Győrben is figyelemmel kísérhették a Tre Fiori-Pyunik Konferencia Liga-selejtező mérkőzést, hiszen eme párharc győztese játszik az ETO-val a selejtezősorozat 2. fordulójában.
Ehhez a San-Marinó-i csapat került közelebb, amely Matteo Manfroni 63. percben szerzett góljával 1-0-ra megnyerték a mérkőzést Fiorentinóban, és így egygólos előnnyel várhatják a jövő heti visszavágót.
Olvastad már?

EL-selejtező: Nem kapott gólt a Paks a Román Kupa-győztes ellen - a visszavágón dől el a továbbjutás
Az Európa Liga-selejtező 1. fordulójában a Magyar Kupa-győztes Paks gól nélküli döntetlent játszott a Román Kupa-győztes CFR Cluj ellen. A továbbjutás az egy hét múlva esedékes visszavágón dől el.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Kazincbarcika
Válogatott csapatkapitány érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-be feljutó Kazincbarcika, hogy szerződtette az örmény válogatott csapatkapitányát, Varazdat Harojant.

Videoton FC Fehérvár
Spanyolországba igazol a fiatal tehetség
A Csakfoci információi szerint Babos Bence is a Mérida AD-ban bizonyíthat, a Premier League-ben szereplő Brentford hálózatán keresztül.

ZTE
20 éves kapus jött
A ZTE szerződtette testvércsapata, a Nafta Lendava 20 éves kapusát, Žan Mauricio Lalovićot.