Fotó: www.superesportes.com.br

Kétszáz métert zuhant autójával az élvonalbeli játékos - túlélte

A 35 éves brazil játékossal csodával határos módon nem történt komolyabb baj.
Nyikes Zoltán 2020. június 28., vasárnap 13:13
Fotó: www.superesportes.com.br
A 35 éves brazil játékossal csodával határos módon nem történt komolyabb baj.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. június 28., vasárnap 13:13
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Autójával kétszáz méteres mélységbe zuhant Henrique, az élvonalbeli brazil futballcsapat, a Cruzeiro játékosa,

aki csodával határos módon kisebb karcolásokkal megúszta az esetet.

A Globo Esporte brazil sportlap beszámolója szerint a 35 éves középpályás, akit tűzoltók mentettek ki szorult helyzetéből, és sokkos állapotban szállítottak kórházba, nem tudott magyarázattal szolgálni, hogy mi történt vele a hegyi úton.

A legutóbbi szezonban Henrique 33 mérkőzésen játszott a brazil bajnokságban. (MTI)


Henrique megúszta kisebb karcolásokkal. Fotó: www.globoesporte.com
Átigazolások
Eszék
Új sportigazgató
Kenneth Zandvliet lett az NK Osijek új sportigazgatója. Zandvliet a Heerenveentől érkezett Eszékre, ahol az elmúlt 3 évben a vezető játékosmegfigyelői posztot töltötte be. Azt megelőzően a Chelsea-nél dolgozott.
Ajánlatokat kapott
Szergej Rebrov
Ahmed Ragab újságíró szerint Szergej Rebrov ismét az Egyesült Arab Emírségekben folytathatja edzői pályafutását.
Megvan az utódja
Babos Gábor
Új fejezet kezdődik a Hollandiában élő Babos Gábor kapusedzői karrierjében, miután a közelmúltban távozott a NAC Bredától.
Tovább az összes átigazoláshoz