Kerkez Milos 5. asszisztja is megszületett az angol elitbajnokság idényében, méghozzá a Tottenham stadionjában.
Remek góllal szerzett vezetést a Bournemouth a Tottenham otthonában, a Premier League vasárnapi játéknapján.
A vendégek magyar válogatott balhátvédje, Kerkez Milos egy remek labdaszerzés és nagy vágta után ívelt tökéletesen a hosszú oldalon érkező Tavernier lábára, a csapattárs pedig estében, kapásból lőtt a Spurs kapujába. Ezzel a góllal vezetett a Bournemouth a félidőben.
A találkozó viszont 2-2-s döntetlennel ért véget azután, hogy a vendégek már 2-0-ra is vezettek a 65. percben, Evanilson találatával. A londoniak Sarr és Son találatával tartották otthon legalább az egyik pontot. Kerkez végig a pályán volt a vasárnapi bajnokin.
Olvastad már?
"Jól tette Arne Slot, hogy lecserélte" - kemény kritikát is kapott Szoboszlai Dominik
Így értékelték a magyar válogatott középpályás teljesítményét a Southampton elleni mérkőzés után.
Elolvasom
Átigazolások
Kecskemét
Riválistól igazolnának
A csakfoci.hu információi szerint a Kecskeméti TE szeretné megszerezni Nyári Patrikot a Szentlőrinctől, ám a baranyai klub nem engedi el a 24 éves középpályást, akinek szerződése a nyáron jár le.
Kisvárda/BVSC
Most jöhet össze a váltás
Nyáron a Szeged nem tudott megegyezni Szőr Levente átigazolásáról a Kisvárdával. A Csakfoci úgy tudja, most a BVSC viheti a 24 éves játékost.
Vidi
Bobál távozott
Szerződést bontott Bobál Gergellyel a Fehérvár.