Kedden este mindenki erről a gólról beszélt - videó

A játéknap legnagyobb visszhangot kiváltott gólja egyértelműen a san marinó-i volt. Norvégiában lekapcsolták a fényeket is.
Mokány Lajos 2016. október 12., szerda 8:24
A játéknap legnagyobb visszhangot kiváltott gólja egyértelműen a san marinó-i volt. Norvégiában lekapcsolták a fényeket is.
Szerző: Mokány Lajos 2016. október 12., szerda 8:24

A "kiscsapat" 15 év elteltével talált be ismét idegenben selejtezőn, nem is akármilyen góllal.

Ezután elszabadult a "pokol": a csapat játékosai természetesen óriási ünneplésbe kezdtek, erre rátett a szövetségi hivatalos Twitter-oldala is, amely átlépve az "íratlan szabályokat", káromkodva ünnepelt.

A gólt egyébként Norvégia kapta, és a helyi tévések a stúdióban is érzelemdúsan élték meg San Marino egyenlítő találatát. Az általunk is ismert "álomsorsolásos" szakértő egyszerűen lekapcsolta a lámpát a stúdióban. Közel 20 percen át döntetlenre állt a meccs, végül a norvégok a hajrában lőttek még egy hármast.

Átigazolások
DVSC
Navarro a jövőjéről
"Nyitott vagyok minden munkára, de jól érzem magam Debrecenben a családommal, elégedett vagyok, élvezem, amit csinálok" - Sergio Navarro, a DVSC vezetőedzője a Büntető.com-nak.
ZTE
Peraza végleg a ZTE-é
A játékos Costa Rica-i klubja, a San Carlos jelentette be, hogy történelmi üzletet kötött a ZTE-vel, amely végleg megvette az eddig kölcsönben szereplő Joseth Perazát.
RB Leipzig
Orbán és Gulácsi is távozhat
Német lapértesülések szerint Willi Orbán és Gulácsi Péter is elhagyhatja az RB Leipziget.
Tovább az összes átigazoláshoz