A belga Kevin de Bruyne augusztus óta először játszhatott és gólpasszt is adott, miközben a címvédő Manchester City kiütéses, 5-0-s győzelemmel kezdte meg vasárnap FA-kupa szereplését a Huddersfield Town ellen, az Etihad Stadionban.
Kevin De Bruyne - aki combizomsérülése miatt került a pálya szélére hónapokkal ezelőtt - a második félidőben állt be, a Manchester City pedig Phil Foden duplájával, valamint Julian Alvarez és Jeremy Doku találatával, illetve Ben Jackson öngóljával győzött 5-0-ra, és nem sok esélyt adott a másodosztály 21. helyén álló Huddersfieldnek.
A belga karmester csapata ötödik gólját készítette elő (mindössze 17 perccel beállását követően), a befejezőember pedig honfitársa, Doku volt.
Átigazolások
ETO/AEK
A Vitális-transzfer
Várhatóan négy évre ír majd alá az AEK Athénnal Vitális Milán, akiért 2,5 millió eurót fizetnek a görögök. Az AEK szóban már megegyezett az ETO-val. Hamarosan jöhet a bejelentés. (sport24.gr)
Újpest
Markgráf távozott
A dán élvonalbeli Köbenhavn bejelentette az Újpest 21 éves játékosának, Markgráf Ákosnak az érkezését.
Légiósok
Gulácsi Péter
Megvan Gulácsi Péter új csapata - a La Ligában folytatja a magyar kapus.