Jó hírek érkeztek a prosztatarákkal küzdő Van Gaal állapotáról

A holland labdarúgó-válogatottat vezető Louis van Gaal szavai szerint sikeres volt a terápia, melyet a prosztatarák egy agresszív formája ellen kapott.
Budai László 2022. április 12., kedd 13:35
A holland labdarúgó-válogatottat vezető Louis van Gaal szavai szerint sikeres volt a terápia, melyet a prosztatarák egy agresszív formája ellen kapott.
Szerző: Budai László 2022. április 12., kedd 13:35
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Louis van Gaal április 3-án, egy televíziós interjúban hozta nyilvánosságra betegségét, hétfőn pedig azt is elárulta, hogy összesen 25 sugárkezelésen esett át, majd 5-6 hónapot kellett várnia, hogy kiderüljön, hatott-e a terápia.

"Hatott" - jelentette ki a tréner az ANP holland hírügynökségnek.

Az Ajax Amsterdammal Bajnokok Ligáját nyert, majd az FC Barcelonát, a Manchester Unitedet és a Bayern Münchent is vezető edző harmadik alkalommal irányítja a holland nemzeti csapatot, mellyel 2014-ben világbajnoki bronzérmet nyert. Mostani megbízatása a novemberben kezdődő katari világbajnokság után jár le, helyét majd Ronald Koeman veszi át az Oranjénál.

A hollandok a vb-n a házigazda katari, illetve a szenegáli és az ecuadori csapattal találkoznak a csoportkörben - számolt be róla az mti.

Átigazolások
Tatabánya
Horváth Ferenc aláírt
Hivatalossá vált, hogy a 2026/27-es szezonban is Horváth Ferenc irányítja a Tatabányát. A csapat az előző szezonban az NB III Észak-Nyugati csoportjának 2. helyén végzett.
DVSC
Hofmann marad
A DVSC hivatalos oldalán jelentette be, hogy jövő nyárig meghosszabbította 32 éves osztrák védője, Maximilian Hofmann szerződését.
Nagykanizsa
Jeney lehet az edző
A Csakfoci úgy értesült, hogy a Kaposvárról távozó Jeney Gyula lehet az NB II-be feljutott Nagykanizsa új vezetőedzője.
Tovább az összes átigazoláshoz