Ilyen is van: A Manchester City elveszített egy döntőt - videó

Az Arsenal tizenegyesekkel múlta felül a Bajnokok Ligája-győztes Manchester Cityt, ezzel 17. alkalommal hódította el az angol labdarúgó Szuperkupát (Community Shield).
Csakfoci.hu 2023. augusztus 6., vasárnap 20:20
Szerző: Csakfoci.hu 2023. augusztus 6., vasárnap 20:20

A találkozó első félidejében csak sárga lapok kerültek a jegyzőkönyvbe, a fordulás után viszont három játékosát is lecserélte az angol bajnok és FA Kupa-győztes manchesteriek trénere, Josep Guardiola, és nem sokkal később Kevin de Bruyne passzolta Cole Palmerhez a labdát, aki a tizenhatos vonaláról bombázott a kapuba, ezzel megszerezve a vezetést.

A rendes játékidő ráadásának 11. percében egy megpattanó lövéssel egyenlített az Arsenal, így tizenegyespárbajra került a sor. Az Ágyúsok mind a négy lövésüket hibátlanul teljesítették, míg a manchesteri együttes háromból kettőt kihagyott, és elveszítette a párharcot. (MTI)

Angol Szuperkupa (Community Shield):

Arsenal - Manchester City 1-1 (Palmer 77., ill. Trossard 101.) - 11-esekkel: 4-1

Samy Mmaee
Szinte biztos, hogy ez az utolsó szezonja a Ferencvárosnál Samy Mmaee-nak, akiért nem csak Európából érdeklődnek.
Skribek Alen
Úgy tudjuk, a Pakson játszó Skribek Alen is egy opció lehet a támadószekcióba a lila-fehéreknél.