Hű, de kínos: Egy BL-visszavágón azt sem tudták, milyen meccsen vannak - videó

Rossz himnusz szólalt meg a mérkőzés előtt.
Csakfoci.hu 2025. április 15., kedd 21:41
Rossz himnusz szólalt meg a mérkőzés előtt.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. április 15., kedd 21:41
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Paris Saint-Germain az Aston Villa otthonába látogatott a Bajnokok Ligája-negyeddöntő visszavágóján. A mérkőzés előtt kellemetlen meglepetésben volt részük a játékosoknak.

A stadionban ugyanis a BL-himnusz helyett az Európa Liga-himnuszát játszották le a szervezők. A pályán lévők közül többen a nevetést próbálták visszatartani, míg mások inkább meglepődtek.

Olvastad már?
Jön a Böde 500!!! Elképesztő gólok és sztorik az NB I ikonjáról - videók
Böde Dániel eddigi 499 meccsén (299-et játszott a Paks, 200-at pedig a Fradi mezében), megkerülhetetlen tényező lett az NB I-ben és nem csak a termete miatt. Legnagyobb bajnoki góljaival és emlékezetes pillanataival hangolunk a nagy jubileumra.
Elolvasom
Átigazolások
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom nekik, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel a Mashregh News-nak adott interjújában.
Szögre akasztja a stoplist
Kovács Dávid
A Budafok rutinos támadója, Kovács Dávid 35 évesen bejelentette visszavonulását.
Hosszabbított a kapus
Tóth Balázs
A Nyíregyháza Spartacus szerződést hosszabbított a 22 éves kapusával, Tóth Balázzsal, aki egy súlyos térdsérülés és műtét után felépült, és már újra bevethető.
Tovább az összes átigazoláshoz