A Honvéd BL-ellenfele nagyon simán kikapott a korábban "magyaros" lengyel csapattól

A Honvéd elleni BL-selejtezőre készülő Hapoel Beer-Seva sima, 3-0-s vereséget szenvedett a lengyel bronzérmestől felkészülési meccsen, pályára lépett válogatott védőnk, Korhut Mihály is.
Csakfoci Admin 2017. június 23., péntek 22:00
A Honvéd elleni BL-selejtezőre készülő Hapoel Beer-Seva sima, 3-0-s vereséget szenvedett a lengyel bronzérmestől felkészülési meccsen, pályára lépett válogatott védőnk, Korhut Mihály is.
Szerző: Csakfoci Admin 2017. június 23., péntek 22:00

A Bajnokok Ligája második selejtezőkörében kapcsolódik be a sorozat selejtezőjébe a magyar bajnok Honvéd, amelynek az izraeli első Hapoel-Beer Seva lesz az ellenfele. A magyar válogatott Korhut Mihályt is foglalkoztató klub a Lech Poznannal játszott felkészülési mérkőzést, a lengyeleknél korábban Kádár Tamás, Holman Dávid és Lovrencsics Gergő is futballozott légiósként.

A találkozó simára sikeredett, az Ekstraklasa előző kiírásában harmadikként végző lengyelek 2-0-s félidő után 3-0-ra nyertek. Korhut Mihály a félidőben állt be csereként.

Átigazolások
Csíkszereda
Szabó István
Úgy tudjuk, Szabó István nyártól Csíkszeredán kaphat szerepet.
DVTK
Szakmai stáb
Miloš Bogićević másodedzőként, Filip Jorgić erőnléti edzőként csatlakozott Nebojša Vignjević edzői stábjához Diósgyőrben - jelentette be a klub.
Utánpótlás
Magyar fiatal Spanyolországban
Andrejszki Benjámin a spanyol élvonalbeli Rayo Vallecano akadémiáján folytatja pályafutását. A fiatal játékos a Budapest Honvéd együttesétől került a spanyol klubhoz.
Tovább az összes átigazoláshoz