Holman gólt lőtt a győztes Slovanban, a DAC is nyert - mindkét csapat dobogón

A pozsonyi együttes a második, Marco Rossi csapata a harmadik helyen áll.
Budai László 2017. október 14., szombat 18:58
A pozsonyi együttes a második, Marco Rossi csapata a harmadik helyen áll.
Szerző: Budai László 2017. október 14., szombat 18:58
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Dunaszerdahely Kalmár Zsolttal a kezdőjében, Vida Krisztoferrel a kispadján látogatott a Podbrezova otthonába. A DAC Huk és Ljubicic második félidőben szerzett találatával 2-0-ra megnyerte a találkozót. Kalmár végigjátszotta a meccset, Vidát nem cserélték be, Mervó Bence nem volt keretben.

A Slovan fordulatos mérkőzést játszott a Presov ellen a szlovák bajnokságban. A vendégek Wiezik révén szereztek vezetést, de Holman Dávid nem sokkal később egyenlített. A második játékrészben aztán ismét a Presov szerzett gólt, ám Mares előbb a 67., majd a 77. percben talált be.

A Slovan ezzel fordított, és meg is nyerte az összecsapást (3-2). Holman végigjátszotta a mérkőzést.

A pozsonyi csapat 25 ponttal a második, Marco Rossi együttese 24-el a harmadik az élvonalban.

Átigazolások
Kecskemét
Négy próbajátékos
A Soroksár elleni felkészülési mérkőzésen négyen is próbajátékon vettek részt a KTE színeiben: Farkas Dávid, Pálvölgyi Patrik, Göblyös Sándor és Uzunov Bercel.
Kazincbarcika
Könyves távozik
Könyves Norbert elismerte, hogy szabadon igazolható játékosként távozik Kazincbarcikáról. (NSO)
ZTE
Kialakult az edzői stáb
Filipe Celikkaya lesz a vezetőedző, Bruno Lopes a másodedző, Goncalo Garrido az asszisztens edző, Hugo Goncalves az erőnléti edző, Safet Jahic a kapusedző és Pálfi Zoltán a vezető elemző.
Tovább az összes átigazoláshoz