Holman gólpasszt adott és gólt lőtt a botrányos Szlovák Kupa-döntőn - videó

Holman Dávid Szlovák Kupát nyert a Slovan Bratislava labdarúgócsapatával, amely a sorozat keddi döntőjében 3-1-re legyőzte az MFK Ruzomberok gárdáját.
Csakfoci Admin 2018. május 2., szerda 7:03
Holman Dávid Szlovák Kupát nyert a Slovan Bratislava labdarúgócsapatával, amely a sorozat keddi döntőjében 3-1-re legyőzte az MFK Ruzomberok gárdáját.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. május 2., szerda 7:03

A magyar középpályás kezdőként lépett pályára a találkozón, s csapata 2-1-es vezetésénél, a 60. percben gólt szerzett.

Holman - akinek gólja mellett egy gólpassza is volt - tavaly nyáron igazolt Debrecenből a szlovák együtteshez, amely megvédve címét 15. alkalommal diadalmaskodott a Szlovák Kupában.

A második félidőben a találkozót félbe is kellett szakítani a pozsonyi drukkerek miatt, akik különböző tárgyakat dobáltak a pályára, egy teljes szektort ki kellett üríteni, csak ezután folytatódhatott az összecsapás.

(MTI/csakfoci)

A balhé

Átigazolások
Békéscsaba
Edzőváltás?
A kispadról nagy valószínűséggel távozó Csató Sándor vezetőedző helyét a korábbi NB I-es játékos, Marián Sluka veheti át. (NSO)
Puskás A.
Olasz klub kopogtat
Az olasz élvonalbeli Pisa kivásárolná szerződéséből a Puskás Akadémia U17-es válogatott középpályását, Somfalvi Barnát. (nb1.hu)
Kisvárda
Hosszabbítás Szenteste napján
A Kisvárda Szőr Levente 2026 nyarán lejáró szerződését további két évvel meghosszabbítja – az érintettek erről állapodtak meg szóban. Hamarosan alá is írhatnak.
Tovább az összes átigazoláshoz