fotó: Lars Baron/Getty Images
Az RB Leipzig hivatalos honlapján jelentette be, hogy felmentettte Marco Rosét a munkavégzés alól.
Ahogyan arról beszámoltunk, szombat délután az RB Leipzig 1-0-ra kikapott a Borussia Mönchengladbachtól, így továbbra is csak a 6. helyen áll a Bundesligában, a Bajnokok Ligájában pedig már az alapszakaszban kiesett.
Noha korábban Jürgen Klopp kiállt a vezetőedző, Marco Rose mellett, a klub vasárnap délelőtt bejelentette, hogy menesztette a szakembert.
Rose 2022 szeptemberében vette át a lipcseiek irányítását, most pedig segítői is távoznak a csapattól.
A Gulácsi Pétert és Willi Orbánt is foglalkoztató klub arról nem adott tájékoztatást, hogy ki lesz a csapat új vezetőedzője.
Olvastad már?
Légiósok: Gazdag pazar gólt lőtt Messiék ellen, de így sem lehet teljes az öröme - videó
Sallói Dániel is eredményes volt, a Sporting Kansas City azonban ismét kikapott.
Elolvasom
Átigazolások
Békéscsaba
Új vezetőedző
A Békéscsaba bejelentette, hogy Kuznyecov Szergej fogja irányítani a csapatot a 2026/27-es idényben.
Mezőkövesd
Új középpályás érkezett
A Mezőkövesd bejelentette Hajdú Roland érkezését. A 24 éves labdarúgó a Budafoktól érkezik, a legutóbbi szezonban 30 mérkőzésen 6 gólt szerzett.
Ex-Fradi
Heister új csapata
Marcel Heister érkezését bejelentette a horvát élvonalbeli Osijek. A Ferencváros és a Videoton korábbi labdarúgója az elmúlt két idényt már Horvátországban töltötte.