Fotó: puskasakademia.hu/
Kizárták a Puskás Akadémia KL-ellenfelét, a magyar csapat moldovai vagy örmény csapattal találkozik a folytatásban.
A Puskás Akadémia és a Dnyipro-1 közötti mérkőzések elmaradnak a Konferencia Liga második selejtezőkörében - erről az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) fegyelmi és fellebbviteli bizottsága hivatalos honlapján adott tájékoztatást. Az ukrán gárdát a napokban távolították el a bajnoki mezőnyből, miután a klub nemrég csődöt jelentett.
A Felcsút a moldovai FC Zimbru Chisinau és az örmény FC Ararat Armenia párharcának győztesével találkozik majd a selejtező harmadik fordulójában. A párharc oda-visszavágós rendszerben zajlik, amelyet idegenben kezd a magyar csapat. A selejtező harmadik körének hivatalos játéknapjai augusztus 8. és augusztus 15., a pontos kezdési időpontról később születik döntés.
Olvastad már?
KL-selejtezők: A Vidi Lang Ádámék ellen folytathatná, a Puskás moldáv vagy örmény, a Paks szerb vagy montenegrói csapatot kaphatna
A Konferencia Liga-selejtezők harmadik körének sorsolását is megtartották hétfő délután.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Duarte bontott?
A portugál átigazolási hírekre specializálódott Diário de Transferências szerint André Duarte szerződést bontott Újpesten, így ingyen igazolhatóvá vált.
Paks
Lenzsér Bence: 2029
A paksiak bejelentették, hogy újabb három évre írtak alá alapemberükkel, Lenzsér Bencével, akinek így már 2029-ig érvényes a szerződése.
Videoton FC Fehérvár
Több távozó is lehet
A Csakfoci információi szerint máris megkezdődött a keret átalakítása az NB II-ben szereplő Videoton FC Fehérvárnál, így több játékos távozhat a csapattól.