Már mindenki készen állt, amikor akadt egy "kis" probléma.
Az észak-amerikai labdarúgó-bajnokságban ezekben a napokban rendezik az MLS elődöntőit. A Montreal a Toront együttesével csapott össze, ám a kezdés előtt vissza kellett menniük a játékosoknak az öltözőbe, a tizenhatos vonalát ugyanis rossz helyre festették fel.
A kanadaiak leleményesen oldották meg a helyzetet, zöld spray-vel lefújták a rossz helyen lévő vonalat, és helyette újrafestették a már megfelelőt.
Az esetről videó is készült.
Not something you see every day - match delayed because penalty box was painted too narrow. #MTLVTOR pic.twitter.com/tbY8158zob
— ESPN FC (@ESPNFC) 2016. november 23.
Átigazolások
Újpest
Bodor a jövőjéről
Az ideiglenesen megbízott újpesti vezetőedző, Bodor Boldizsár beszélt a lehetséges jövőjéről az utolsó bajnoki után.
MTK
Válogatott védő érkezik
Vilius Armalas személyében litván válogatott védővel erősödik az MTK Budapest.
MLS
Jó pénzt adnak Ojediranért
A DVSC ex-játékosa, a 2024 nyarán a francia Lens-nak eladott Hamzat Ojediran 3 millió euróért az MLS-ben szereplő Colorado Rapids együttesébe igazolhat. (Santi Aouna)