Brazília 4-0-s sikerrel folytatta felkészülését, Ausztrália ellen Diego Souza már a 10. másodpercben betalált - a válogatott történetének leggyorsabb találatát szerezve -, míg Argentína tartalékosan is hatot vágott Szingapúrnak saját pályáján.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK:
Ausztrália – Brazília 0-4 (Diego Souza 1., 93., Thiago Silva 62., Taison 75.)
Szingapúr – Argentína 0-6 (Fazio 25., J. Correa 31., A. Gomez 60., Paredes 74., Alario 90., Di Maria 93.)
Neked ajánljuk
Átigazolások

Diósgyőr
Ismet légiós az orvosin
Sikerrel zárultak a tárgyalások a DVTK és a ZTE között a zalaiak támadója, Yohan Croizet ügyében, és a 33 éves francia már orvosi vizsgálaton is járt a miskolciaknál. (Nemzeti Sport)

Nyíregyháza
Belső védőt igazoltak
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Nyíregyháza, hogy 1+1 éves szerződést kötött az ETO korábbi csapatkapitányával, Eneo Bitrivel.

Fradi
Kajánt kölcsönadták
Az FTC bejelentette, hogy a most futó szezonra kölcsönadta Kaján Norbertet a román élvonalbeli Csíkszeredának.