Fotó: Rácz Ádám
Képek és videók a Fradi-vonat indulásáról a Keleti pályaudvarból.
Szerda este, vonattal indult útnak a Ferencváros, Leverkusenbe tartó legnagyobb szurkolói csoportja. A drukkerek a Keleti pályaudvarból, fantasztikus hangulatban kezdték meg útjukat Németországba.
Olvastad már?
Kubatov köszönetet mondott: "Egy gyönyörű kaland most véget ért, de hamarosan visszatérünk!" – minden hír az FTC nemzetközi szerepléséről itt!
A Ferencváros elsőként jutott tovább az Európa Liga H-csoportjából az AS Monaco, a Trabzonspor és a Crvena Zvezda előtt, márciusban pedig a nyolcaddöntőben, a Bayer Leverkusen ellen fejezte be szereplését az európai kupaporondon. Honlapunk a nyolcaddöntők után is minden fontos eseményről folyamatosan frissülő cikkben számol be.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Marad az utolsó Dárdai?
A Berliner Kurier szerint akár 16 távozója is lehet a Herthának a nyáron, de a magyar válogatott Dárdai Márton maradhat továbbra is a Bundesliga 2-es gárdánál.
ETO FC
Nagy bejelentés
Paul Anton, az ETO FC csapatkapitánya 2027-ig hosszabbított Győrben.
Légiósok
Sallai is a Liverpoolban?
Sallai Roland édesapja, Sallai Tibor beszélt arról, hogy a Vörösök már felvették a kapcsolatot fia szerződtetésének ügyében.