A pocakos Mechelen-szurkolóból hirtelen bíró lett kedvenc csapata kupameccsén. Nem volt részeg, ezért beállhatott.
A Mechelen-Genk Belga Kupa-mérkőzésen két bíró is megsérült, így rendhagyó módon a hangosbemondó keresett asszisztenst a nézők között. Amíg megtalálták a beugró sporit - egy Mechelen-szurkolót, akinek volt bírói képesítése - állt a játék, hiszen az önkéntest be kellett öltöztetni.
Luc Bosman kiválóan megoldotta a feladatát, a meccs után azt mondta, ez élete második legboldogabb napja, még úgyis, hogy végül a Genk jutott tovább 11-esekkel.
- A legboldogabb napom 1988. május 11-e volt, amikor a Mechelen megnyerte a KEK-et. Szerencsére most józan voltam, így elvállaltam, ha szombaton van a meccs, akkor pár sör már biztosan lecsúszott volna előtte
Átigazolások
Megvan az utódja?
Gulácsi Péter
Egyre közelebb kerülhet Gulácsi Péter a Villarrealhoz, miközben a Leipzignél már az esetleges utódjáról is érkeznek hírek.
Légiósok
Gera ideje lejárt Iránban?
Gera Dániel helyzete egyre kilátástalanabbnak tűnik a Persepolisnál: sérülés miatt hetekre kidőlt, miközben a hírek szerint a klub már azon dolgozik, hogy megváljon tőle.
Kisvárda
Válogatott középpályás jött
A Kisvárda bejelentette a 19-szeres azeri válogatott Anatoliy Nuriyev érkezését.
