Neymar még két hete, a Lille elleni rangadó második félidejének elején szenvedett súlyosnak tűnő bokasérülést.
Neymar bokasérülése nem jött rendbe, így biztosan ki kell hagynia csapata, a Paris Saint-Germain Bayern München elleni visszavágóját a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében.
A 31 éves brazil támadó két hete a Lille-lel szembeni francia bajnoki mérkőzésen sérült meg, Christophe Galtier vezetőedző pedig pénteken bejelentette, játékosára még a jövő szerdai visszavágón sem számíthat.
A PSG 1-0-s hátrányból várja a müncheni összecsapást. (MTI)
Olvastad már?
Szitává lőtték a bejáratot, fegyveres motorosok fenyegették meg Lionel Messit
Drogkereskedők fenyegethették meg Lionel Messit szülővárosában, Rosarióban.
Elolvasom
Átigazolások
Szentlőrinc
Új középpályás
A Szentlőrinc bejelentette, hogy Pálfalvi Roland az elkövetkező idényt náluk tölti, miután az ETO kölcsönadta a fiatal középpályást.
Békéscsaba
Támadó érkezett
Békéscsabán folytatja pályafutását a Vasas labdarúgója, Horváth Szabolcs. A 20 éves támadó az előző idényben kölcsönben játszott az NB II-es BVSC-Zuglóban.
Elakadtak az egyeztetések
Gulácsi Péter
A Villarreal Gulácsi Pétert szeretné szerződtetni, ám Leipziggel folytatott tárgyalások a vártnál lassabban haladnak.