A Slovan 2-1-re nyert a Nagyszombat ellen idegenben a szlovák bajnokságban. Holman Dávid kezdőként 81 percet játszott a pozsonyiaknál. A meccs azonban nem a játék miatt marad emlékezetes...
Óriási botrányt okoztak a Slovan vandál szurkolói a nagyszombati stadionban. A második félidőben nem bírtak a bőrükben, folyamatosan petárdáztak, görögtüzeztek, provokálták a biztonságiakat, amiért a játékot is meg kellelt szakítani. A drukkerek egy csoportja szétverte a stadion mellékhelyiségeit, amivel a Facebokkon el is dicsekedtek.
Nézd meg a Slovan-szurkolók vandalizmusát:
A Slovan-drukkerek a Facebookon meg is mutatták, mit műveltek az egyik mellékhelyiségben, "itt vagyunk"-szöveggel jelent meg az alábbi bejegyzés:
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.