Fotó: krcgenk.be

Hat hónapot bírt ki a Genk kispadján Storck, megint kereshet új csapatot - hivatalos

Huszonnégy tétmérkőzés után közös megegyezéssel távozott a belga csapat kispadjáról a magyar válogatott korábbi kapitánya.
Nyikes Zoltán 2022. május 22., vasárnap 11:05
Fotó: krcgenk.be
Huszonnégy tétmérkőzés után közös megegyezéssel távozott a belga csapat kispadjáról a magyar válogatott korábbi kapitánya.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. május 22., vasárnap 11:05

Hivatalossá vált, amiről az elmúlt napokban már cikkezett a belga sajtó:

a Genk és Bernd Storck közös megegyezéssel szerződést bontott,

így a magyar válogatott korábbi szövetségi kapitánya 24 meccs után távozott a Németh Andrást is foglalkoztató csapattól.

A német szakembert december elején nevezték ki a klub élére, mérlege 12 győzelem, 4 döntetlen és 8 vereség volt. A Genk a bajnokság alapszakaszában a nyolcadik helyen végzett, majd a Konferencia Liga-csoportkörért folytatott rájátszásban a második lett a Gent mögött.

Könnyen elképzelhető, hogy Storck nem marad sokáig munka nélkül, nemrégiben ugyanis egy másik belga csapattal is szóba hozták.

Olvastad már?
Megerősítve: A Fradi megszerezte a BL-csapat legértékesebb játékosát – hivatalos
A magyar bajnoki címvédőnél folytatja pályafutását a Sheriff Tiraspol mali válogatott szélsője, Adama Traoré.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.
Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.
Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.
Tovább az összes átigazoláshoz