Fotó: fradi.hu

Hajnal a Plzen elleni EL-párharcról: "Hozzánk hasonlóan eredményes ligafázist tudhatnak maguk mögött" – ezt várja a Fradi sportigazgatója

A Fradi sportigazgatója szerint nagyjából azonos szintet képvisel a két csapat.
Nyikes Zoltán 2025. január 31., péntek 14:05
Fotó: fradi.hu
A Fradi sportigazgatója szerint nagyjából azonos szintet képvisel a két csapat.
Szerző: Nyikes Zoltán 2025. január 31., péntek 14:05

Az UEFA nyoni központjában pénteken kisorsolták, hogy a Ferencváros a cseh Viktoria Plzen ellen harcolhatja ki a történelmi továbbjutást az Európa Liga-nyolcaddöntőbe.

– Két olyan csapat találkozik egymással, amely nagyjából azonos szintet képvisel. A Plzen a cseh labdarúgás egyik topcsapata a két prágai együttessel. Több cseh válogatott kerettag játékosa is van a Viktoriának. Egy nagyon szervezett, kompakt csapatjátékot bemutató együttesről beszélhetünk. Hozzánk hasonlóan eredményes ligafázist tudhatnak maguk mögött. Egyenlőek az esélyek arra, hogy ebből a párharcból ki tud továbbjutni. Természetesen alaposan felkészülünk ellenfelünkből, kielemezzük őket, és mindent megteszünk, hogy továbbjussunk – nyilatkozta az esélyekről a klubhonlapon az FTC sportigazgatója, Hajnal Tamás.

Az első mérkőzéseket 2025. február 13-án, a második mérkőzéseket 2025. február 20-án játsszák, a párharcot hazai pályán kezdi a magyar csapat.

Olvastad már?
Fradi-AZ: "Csúnyán leszerepelt az Alkmaar B-csapata, düh és csalódottság, Traoré gólját Keane is megirigyelte volna" - holland lapszemle
Ezt írják a holland lapok és internetes portálok a csütörtöki Ferencváros-Alkmaar Európa Liga-mérkőzésről (4-3). Lapszemle.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Ferencváros
Jöhet a nagy leépítés
30 játékossal indult el a Ferencváros Ausztriába. Matheus Saldanha sincs a keretben.
ETO FC Győr
Két kapus is megy
Két kapus, Gyurákovics Erik és Ruisz Barnabás is elhagyja a klubot - vasárnap köszöntek el tőlük. (ETO / Facebook)
Puskás Akadémia
Dárdai Palkó
A Hertha már elengedte tárgyalni Dárdai Palkót a Puskás Akadémiával - írja a Kicker.
Tovább az összes átigazoláshoz