Nincs most nála menőbb arc Angliában.
Hatalmas ünneplést tartottak a Sheffield United játékosai és szurkolói, miután az angol másodosztályú együttes a második helyen végzett, így feljutott a Premier League-be.
A nagy buli közepette az egyik drukker és Wes Foderingham kapus vitte el a show-t, miután az örömittas fanatikus felmászott egy közlekedési lámpára, és amikor a játékosokat szállító, nyitott tetejű busz elhaladt mellette, Foderingham odadobott egy sört a drukkernek, aki sikeresen el is kapta azt.
Az ünneplő tömeg hatalmas éljenzésbe kezdett, a videó pedig azonnal vírusként terjedt a neten.
Dem Blades
— Ben Green (@BenjiJGreen) May 11, 2023
❤️ ⚔️ pic.twitter.com/YgBrsDlXVW
Átigazolások
Utánpótlás
Magyar fiatal a Betisben
Molnár-Bencze Zsombor a Real Betishez igazolt. A magyar U16-os válogatott támadó pályafutását a Mészöly Focisuliban kezdte, tavaly az EF Huesca utánpótláscsapatához került, a sevillai klub most innen szerződtette őt.
FTC
Profi szerződések
Két fiatal védő, Bíró Bence és Lukács Leon is profi szerződést kötött a zöld-fehérekkel.
MTK
Eladás a Bundesligába
Fabrizio Romano szerint Bundesliga-klubhoz igazolhat az MTK Budapest fiatal tehetsége, Vasziljevics Andrej.