Ha nem látod, nem hiszed el: A klubelnök megtámadta a saját játékosát a sorsdöntő 11-es előtt, az új rúgó hibázott és kiesett a csapat - videó

A klubelnök megakadályozta, hogy Yaffa Yusupha elvégezze a 11-est, a helyette odaálló védő pedig hibázott, így a Carszko Szelo búcsúzott a bolgár élvonaltól.
Nyikes Zoltán 2022. május 22., vasárnap 11:55
A klubelnök megakadályozta, hogy Yaffa Yusupha elvégezze a 11-est, a helyette odaálló védő pedig hibázott, így a Carszko Szelo búcsúzott a bolgár élvonaltól.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. május 22., vasárnap 11:55
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Szürreális jelenetek játszódtak le szombat este Bulgáriában, amikor a kiesés ellen harcoló Carszko Szelo a Lokomotiv Szófiát fogadta az utolsó fordulóban. A Carszko a hosszabbításban, 1-1-es állásnál tizenegyeshez jutott, amit végül kisebb vita után a csereként pályára lépett Yaffa Yusupha akart elvégezni. Ekkor azonban betört a pályára a Carszko klubelnöke, Sztojne Manolov, aki megakadályozta, hogy a gambiai-olasz támadó rúgja a sorsdöntő büntetőt.

A klubelnököt nagy nehezen eltávolították a pályáról, a labda mögé végül a 35 éves középhátvéd, Martin Kavdanski állt, a jobb alsóba tartó lövést pedig könnyen védte a vendégek kapusa, még csak ki sem pattant róla a labda.

Ezt követően a klubelnök és Yaffa még tovább balhézott a kapu mögött, a Carszkónak pedig nem volt elég a döntetlen a bennmaradáshoz, mivel a párhuzamosan zajló meccsen nyert a Botev Vraca.

Olvastad már?
Megerősítve: A Fradi megszerezte a BL-csapat legértékesebb játékosát – hivatalos
A magyar bajnoki címvédőnél folytatja pályafutását a Sheriff Tiraspol mali válogatott szélsője, Adama Traoré.
Elolvasom

 

Átigazolások
ZTE
Nuno Campos
A mexikói Record szerint az Atlético de San Luis edzőjelöltjei között felmerült Nuno Campos is, de a klubnál a kommunikációs gondok miatt (a stábjának egy része csak portugálul beszél) csökkent az esélye a kinevezésének.
Honvéd
Somogyi Ádám
Egyes sajtóértesülések szerint az AEK Athén is érdeklődött a Budapest Honvéd középpályása, Somogyi Ádám iránt, bár később ezt cáfolták is, mondván; jelenleg nincs előrehaladott tárgyalás az ügyben.
Vasas
Átigazolási tervek
Minden csapatrészbe igazolnának, de nem szeretnének nagyon bő keretet. Ha egy kiszemeltet nem sikerül megszerezniük, nem igazolnak csak úgy valaki mást a helyére - árulta el Erős Gábor. (M4 Sport)
Tovább az összes átigazoláshoz