Gyászol a Premier League: Motorcsónak-baleset áldozata lett a játékos

Miami partjainál motorcsónak-balesetet szenvedett és életét vesztette Anton Walkes, a Charlotte FC labdarúgócsapatának angol légiósa.
Csakfoci.hu 2023. január 20., péntek 15:49
Miami partjainál motorcsónak-balesetet szenvedett és életét vesztette Anton Walkes, a Charlotte FC labdarúgócsapatának angol légiósa.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. január 20., péntek 15:49

A 25 éves védő helyi idő szerint csütörtökön hunyt el, miután az általa vezetett motorcsónak ütközött egy másik járművel. A történtek körülményeit vizsgálják.

Az észak-amerikai ligában (MLS) szereplő Charlotte FC jelenleg a floridai Fort Lauderdale-ben edzőtáborozik, a szombatra tervezett, St. Louis City elleni felkészülési mérkőzést a tragédia miatt lemondták.

Anton Walkes a Tottenham Hotspurben kezdte pályafutását - volt klubjának játékosai csütörtök este fekete karszalaggal játszották a Manchester City elleni bajnokit -, majd a Portsmouth-nál töltött három év után, 2020-ban az Atlanta Unitedhez igazolt. A Charlotte-ban 2021 decembere óta szerepelt.

Átigazolások
Csákvár
Herjeczki érkezett
Az NB II-es Csákvár leigazolta az Ajkával januárban szerződést bontó, 27 éves Herjeczki Kristófot.  
ZTE
Diego Borges
A ZTE brazil védője jó eséllyel az MLS-ben folytatja.
Légiósok
Marad az utolsó Dárdai?
A Berliner Kurier szerint akár 16 távozója is lehet a Herthának a nyáron, de a magyar válogatott Dárdai Márton maradhat továbbra is a Bundesliga 2-es gárdánál.
Tovább az összes átigazoláshoz