Guzmicsék nem tudták megfékezni az éllovast - tovább tart vesszőfutásuk

3-1-re kikapott a Guzmics Richárddal a védelmében felálló Jenpien a listavezető Sanghai-tól a kínai bajnokság szombati találkozóján, így továbbra is az utolsó helyen áll, míg mai ellenfele változatlanul vezeti a bajnokságot.
Csakfoci Admin 2017. július 15., szombat 12:11
3-1-re kikapott a Guzmics Richárddal a védelmében felálló Jenpien a listavezető Sanghai-tól a kínai bajnokság szombati találkozóján, így továbbra is az utolsó helyen áll, míg mai ellenfele változatlanul vezeti a bajnokságot.
Szerző: Csakfoci Admin 2017. július 15., szombat 12:11

Guzmics Richárd kínai csapata, a Jenpien az utolsó helyen szerénykedve fogadta ma délelőtt az élen álló Shanghai SIPG gárdáját. A magyar válogatott hátvéd végigjátszotta a mérkőzést a hátsó alakzat tengelyében, de hiába álltak fel öt védővel, nem tudtak mit kezdeni a vendégek nagyobb játékerejével.

A hatodik percben szerzett vezetést a Shanghai, majd a hajrában esett gólváltásoknak köszönhetően alakult ki az 1-3-as végeredmény, amit az eltiltása után újra pályára lépő Hulk állított be a 90+5. minutumban.

Guzmicsék helyzete egyébként nem reménytelen, három ponttal két helyet léphetnének előre, öttel és jobb gólaránnyal pedig négyet is, viszont a tizenhét bajnokin elért két győzelem és négy döntetlen okán valószínűsíthetjük, nagyon meg kell majd szenvedniük a pontokért.

Átigazolások
BVSC
Még lesznek erősítések
Lehoczky Roland és Katona Máté érkezése után, jelenleg is több játékos leigazolásán dolgoznak - árulta el a BVSC-Zugló labdarúgócsapatának ügyvezetője, Jakab Zoltán. (bvsc.hu)
ETO FC
Afrikai tehetségek jöhetnek
Újabb guineai ígéretek érkezhetnek Győrbe: Mohamed Zayatte Sylla és Thierno Mamadou Diallo először próbajátékra jöhetnek, utána kaphatják meg első profi szerződésüket.
DVTK/ Puskás Akadémia
Colley váltott
A Puskás Akadémia kölcsönadta Lamine Colley-t a DVTK-nak.
Tovább az összes átigazoláshoz