Gulácsi Péter újabb fontos lépést tett visszatérése felé - fotó

A magyar válogatott kapus ugyan még csak egyénileg, de már labdával edzhetett.
Budai László 2023. május 16., kedd 14:40
A magyar válogatott kapus ugyan még csak egyénileg, de már labdával edzhetett.
Szerző: Budai László 2023. május 16., kedd 14:40
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az októberben megsérült Gulácsi Péter már egyéni, labdás edzésen vett részt kedden - számolt be róla a német BILD RB Leipziggel foglalkozó Twitter-oldala. A 33 éves kapus térdében október elején szakadt el a keresztszalag, ami miatt kétszer is meg kellett őt műteni.

A bejegyzésben megosztott fotón látszik, ahogy a magyar válogatott hálóőre egyéni edzést végez. A korábbi hírek arról szóltak, hogy a lipcseiek szeretnék, ha Gulácsi a következő szezon startjára 100 százalékos állapotba tudna kerülni.

Íme, a fotó

Átigazolások
BVSC-Zugló
Új érkezők
A BVSC-Zugló csapatában folytatja pályafutását Farkas Balázs, aki kölcsön után végleg a klubnál maradt. A Kazincbarcika elleni bajnokin keretben volt még Igricz Mihály és Ominger Gergő is.
Szeged
Új szélső
A Szeged Tiszakécske elleni bajnokiján lehetőséget kapott az NB II-ben a szerb szélső Milos Zekic. A 22 éves  játékos a szerb Tekstilac csapatától érkezett.
Szentlőrinc
Új középpályás
A Szentlőrinc bejelentette, hogy Pálfalvi Roland az elkövetkező idényt náluk tölti, miután az ETO kölcsönadta a fiatal középpályást.
Tovább az összes átigazoláshoz